Viliam ŠIROKÝ

Kreslenie portrétov

KRESLENIE PORTRÉTOV NA VAŠEJ PÁRTY

 

Jedinečné kreslenie portrétov naživo s umeleckým vyjadrením vašej osobnosti.

 

Obohaťte vašu akciu o nezabudnuteľné chvíle a zábavu vďaka portrétom a karikatúram kresleným naživo.

 

Akademický maliar na vašom večierku.
Umenie vzbudzuje v ľuďoch kreativitu, emócie a rozvoj. Je dôležitou súčasťou nášho života, pretože prináša uvoľnenie a radosť. Práve preto by sme pri organizovaní rôznych akcií ako napríklad teambuilding, oslava či svadba, nemali zabúdať na túto dôležitú zložku každého vydareného eventu. Ako spraviť zo svojho spoločenského podujatia nezabudnuteľný večierok?

Nechajte to na profesionála. Som akademický maliar a poznám spôsob ako obohatiť event o ozajstný umelecký zážitok. Rozhodol som sa robiť vo svojom živote to, čo ma baví a robiť tak radosť ľudom vo svojom okolí. Vo svojej tvorbe sa venujem najmä kresleniu realistických portrétov a karikatúr.

Všetky skutočné umelecké diela majú ducha a nesú v sebe odkaz. Rovnako, ako vydarené architektonické diela vytvárajú atmosféru daného miesta a vyzdvihujú jeho kvality, aj ja vnášam do kresieb ľudské vyžarovanie, vlastnosti ,osobnosť a prvý dojem. Portréty sa tak stávajú výnimočnými.

Ako to prebieha
Predstavte si maliara, sediaceho za svojim stojanom, niekde v rohu vašej párty, ako kreslí realistické portréty alebo karikatúry vašich známych, priateľov či zamestnancov. Okrem toho, že udalosť získava ducha, je aj plná radosti a vaši známi si z nej môžu odniesť či už svoj portrét, karikatúru alebo skupinový portrét.

Kreslím dnes veľmi obľúbeným tenkým pastelom. Formát kresby je A2. Jeden takýto portrét nakreslím približne za 20 minút.

 

Objednávky a informácie:

email: portrety.siroky@gmail.com

telefón: 0908 440 054